Departments

सरकारी एवं गैर सरकारी समन्वय तथा औद्योगिक शिक्षालय निर्माण विभागः–
छाता संगठनसँगको समन्वय र सम्वन्ध ।
अतिथि स्वागत सत्कार व्यवस्थापन ।
सरकारी एंवम् गैरसरकारी  संघ संस्थासंगको सहयोग, समन्वय, एवं सम्वन्ध विस्तार ।
विभिन्न निकाय एंवम् संघ संस्थासँग अन्तरक्रिया एंवम् प्रतिनिधित्व ।
औद्योगिक शिक्षालय पूर्वाधार योजना एंव निर्माण ।
जुरेथुम्का जग्गा संरक्षण र उपयोग ।
सामाजिक सम्वन्ध एंवम् उत्तरदायित्व वहन ।
अन्तराष्ट्रिय संघ–संस्थासंग समन्वय एवं सम्वन्ध विस्तार ।
कार्यसमितिलाई नियमित रिपोटिङ्ग ।
 
संयोजक ः उपाध्यक्ष श्री त्रिलोचन कँडेल
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री प्रतिभा श्रेष्ठ
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री दण्डपाणी भट्ट
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री महेन्द्र बहादुर बानियाँ
 
आर्थिक तथा योजना तथा प्रदर्शनी केन्द्र निर्माण ः–
संघको आर्थिक श्रोत पहिचान, ब्यवस्थापन तथा परिचालन ।
संघको चल अचल सम्पक्तिको अभिलेख , संरक्षण एंव व्यवस्थापन ।
संघको वजेट योजना तर्जुमा तथा कार्यान्वयन ।
संघ तथा सहकारीको लेखा एवं वित्त व्यवस्थापन तथा सम्बन्धित अन्य कार्यहरु ।
निर्माण योजना तर्जुमा, वजेट व्यवस्थापन तथा परिचालन । 
प्रदर्शनी केन्द्र निर्माण तथा व्यवस्थापन । 
संघका आन्तरिक निर्माण तथा ब्यवस्थापन ।
कार्यसमितिलाई नियमित रिपोटिङ्ग ।
 
संयोजक ः उपाध्यक्ष श्री सूर्यप्रसाद न्यौपाने
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री मदन चिरञ्जीवी पोखरेल
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री ताराबहादुर कार्की
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री दिनुप बराल
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री वसन्त बहादुर पाण्डे
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री परमेश्वर भण्डारी
 
सचिवालय विभागः–
सचिवालय व्यवस्थापन 
संघको साधारण सभा तथा अधिवेशन संचालन ब्यवस्थापन ।
सूचना तथा सञ्चार व्यवस्थापन र परिचालन ।
सभा, समारोह व्यवस्थापन ।
औद्योगिक तथ्यांक संकलन एंवम् अध्यावधिक । 
संचालित योजनाहरुको अनुगमन, मूल्याङ्कन तथा समिक्षा ।
संघको प्रवक्ताको जिम्मेवारी ।
कार्यसमितिलाई नियमित रिपोटिङ्ग ।
 
संयोजक ः उपाध्यक्ष श्री मदन घिमिरे
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री बिष्णु प्रसाद पौडेल
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री गोपाल प्रसाद गैरे
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री अमर घिमिरे
 
क्षमता अभिवृद्धि एवं औद्योगिक भ्रमण विभाग ः
क्षमता अभिबृद्धि तालिम ÷गोष्ठी एवं संचालन
उद्योगि एष्ल एवं पहिचानको वितरण एवं ब्यवस्थापन ।
अन्तराष्ट्रिय अध्ययन अवलोकन कार्यक्रम निर्धारण एवं कार्यान्वयन ।
कार्यसमितिलाई नियमित रिपोटिङ्ग ।
 
संयोजक ः उपाध्यक्ष श्री दुर्गा प्रसाद भण्डारी
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री प्रकाशचन्द्र भट्टराई
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री हरिप्रसाद भट्ट
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री पुरुषोत्तम रिजाल
 
संगठन विस्तार एवं सदस्यता वृद्धि विभाग ः–
क्षेत्रगत संगठन तथा सदस्यता विस्तार (उद्योग संघ तथा सहकारी संस्था) ।
आन्तरिक समिति समन्वय एंवम् परिचालन ।
कार्यसमितिलाई नियमित रिपोटिङ्ग ।
महिला उद्यमी मञ्च तथा युवा उद्यमी मञ्च गठन र नियमित अनुगमन ।
मञ्चको संगठन विस्तार र परिचालन ।
मञ्चको कार्यक्रममा सहभागिता तथा प्रतिनिधित्व ।
वस्तुगत समिति तथा स्थानिय उपसमितिको समन्वय र परिचालन ।
 
संयोजक ः उपाध्यक्ष श्री गजेन्द्र अधिकारी
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री प्रतिभा श्रेष्ठ
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री टंकप्रसाद उप्रेती
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री भोजराज खनाल
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री अम्बर बहादुर अधिकारी
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री जितबहादुर हमाल
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री टिकादत्त अधिकारी
 
 
औद्योगिक नीति निर्माण तथा प्रदर्शनी केन्द्र सञ्चालन विभागः–
औद्योगिक क्षेत्र निती निर्माणमा वहास पैरवी ।
औद्योगिक निति निर्माण भूमिका निर्वाह ।
प्रदर्शनी केन्द्र सञ्चालन निति निर्माण तथा ब्यवस्थापन ।
औद्योगिक प्रवद्र्धनात्मक कार्यक्रमको पहिचान, व्यवस्थापन एवं सञ्चालन ।
औद्योगिक सुचना केन्द्र ब्यवस्थापन र संचालन ।
औद्योगिक निती नियमको अध्ययन तथा पुनरावलोकन ।  
औद्योगिक सुरक्षा एवं ब्यवस्थापन ।
औद्योगिक स्थानिय निती  निर्माण एवं निती निर्माणमा संघको प्रतिनिधित्व ।
कार्यसमितिलाई नियमित रिपोटिङ्ग । 
 
संयोजक ः उपाध्यक्ष श्री युग राज वस्ती
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य डा.प्रमोद लामिछाने
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री रामचन्द्र अधिकारी
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री सुधा सुवेदी पौडेल
 
 
औद्योगिक क्षेत्र निर्माण  विभाग ः
संयोजक ः निवर्तमान अध्यक्ष श्री भेषराज दुवाडी
सदस्य ः उपाध्यक्ष श्री गजेन्द्र अधिकारी
सदस्य ः कार्यसमिति सदस्य श्री प्रकाशचन्द्र भट्टराई
सदस्य ः कार्यकारी निर्देशक श्री गणेशप्रसाद सिलवाल